Atribuită Cumpărare directă

Prezentare AGT WPT 20 HX Motopompa apa murdara motor HONDA Motopompa pentru apa murdara cu motor Honda de 2 '' . Senzor lipsa ulei in dotarea standard . Motopompa apa murdara HONDA WPT30HX Motopompa de apa murdara WPT 30 HX este prevazuta cu senzor lipsa ulei si se poate folosi pentru multiple operatiuni precum alimentare cu apa si evacuarea apei din lacuri,fantan, rauri ,prin canale sau instalatii sub presiune cu aspersoare, si transportul apei curate prin conducte etc Aspiratia pompei HONDA WPT 30 HX este dotata cu supapa cu sens pentru amorsarea foarte usoara toate partile principale ale pompei HONDA WPT 30 HX sunt construite durabil din materiale usoare, dure si protejate impotriva coroziunii.

Număr anunț
DA25458487
Autoritate contractantă
Comuna Ceru-Bacainti (Primaria Ceru-Bacainti) (CUI 4562079)
Furnizor / câștigător
TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
Cod CPV
42122000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.184,03 RON
Valoare atribuită
2.184,03 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.184,03 RON

din 2.184,03 RON estimat