Atribuită
Cumpărare directă
Personal Taxi / Transport alternativ (Uber,Bolt,Yango,Clever etc.) Rent a car Transport internaţional Instituţii ale statului, unităţi sanitare şi de învăţământ Construcţii/Agricultură Leasing operaţional Şcoală de şoferi Activitate de distribuţie Companii de pază şi protecţie Activitate financiar bancară, excepţie leasing Altele Durata asigurării: 12 luni Începutul asigurării: 28-04-2020, ora 00:00 Expirarea asigurării: 27-04-2021, ora 24:00
- Număr anunț
- DA25452922
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA TILISCA (CUI 17912745)
- Furnizor / câștigător
- STAR BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 15337595)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.534,47 RON
- Valoare atribuită
- 1.534,47 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.