Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare de viata de grup nominal conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari pentru 13 persoane, care activeaza intr-o institutie a statului din Jud. Iasi. Sume asigurate/persoana: Subgrup 1 - 13 persoane Deces din orice cauza: 20.000 RON Invaliditate permanenta partiala sau totala ca urmare a unui accident: Max 10.000 RON Cheltuieli medicale ca urmare a unui accident: Max. 1000 RON Spitalizare ca urmare a unui accident: 100.00/zi x 30 zile Interventii chirurgicale ca urmare a unui accident: Max. 1.000 RON Fracturi ca urmare a unui accident: Max. 3.000 RON Arsuri ca urmare a unui accident: Max. 3.000 RON Acoperire: 24 de ore din 24 de ore Perioada asigurata: 12 luni, cu intrarea in valabilitate a politei: aprilie 2020
- Număr anunț
- DA25452080
- Autoritate contractantă
- Comuna Valea Seaca (Consiliul Local Valea Seaca) (CUI 4981271)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66511000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.715,57 RON
- Valoare atribuită
- 2.715,57 RON
- Data publicării
- 08.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.