Atribuită
Cumpărare directă
CAPSATOR 50 COLI LUNA ARGINTIU 1 Perforator 34 coli gri metalic 1 PIX SCHNEIDER K15 5 TEXT MARKER SCHNEIDER 5 AGENDA ORGANIZER NEBO 1 CALCULATOR CASIO BIROU MEDIU 12 DIG MS-20B 1 Calculator CASIO BIROU MEDIU 10 DIG MS-10B 1 Folie protectie 50 microni 200 CAIET A4 60 FILE NEBO AR/DR 10 Registru A4 dictando economice 1 Folie prot doc A4 deschidere sus100/set 2 Buretiera ECADA 1 Creion corector MILAN 2 ELASTIC BANI COLOR 100 G EXPRIME 1 Lipici solid KORES 20g 1 Post IT GLOBOX 4 culori 1 Registru de casa autocopiativ 5 MAPA CARTON 55 MM GOLD 1 Pix INOXCROM METALIC CITY 1 POST IT 75X75 4/set 4 Plic CD 100
- Număr anunț
- DA25483093
- Autoritate contractantă
- Comuna Nicolae Balcescu (CUI 2540627)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 511,76 RON
- Valoare atribuită
- 511,76 RON
- Data publicării
- 15.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.