Atribuită Cumpărare directă

Oua,rosii, varza,vinete, mere, leustean,salata,ceap verde, lamai, mandarine, kiwi, morcovi, patrunjel, telina, ceapa, castraveti, cartofi, ardei,pastarnac

Număr anunț
DA25493004
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
Furnizor / câștigător
CITRUS FRUITS SRL (CUI 15787832)
Cod CPV
03142500-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.454,54 RON
Valoare atribuită
3.454,54 RON
Data publicării
16.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.454,54 RON

din 3.454,54 RON estimat