Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica si suport pentru aplicatia de gestiune documente PIRS-ePRIM Pret/luna • Nr. maxim ticket-uri/lună: 2 • Maxim ore activitate/lună: 8 • Maxim o intervenţie remote/lună 4.2 Mentenanță 4.2.1 Corectivă • Corecții realizate pe baza defecțiunilor sesizate de beneficiar în per. de garanție 4.2.2 Preventivă • Instalarea de patch-uri pentru versiunea de aplicații SOBIS în garanție • Instalare fix-up-uri pentru serverul aplicativ în perioada de garanție • Verificare consistenţă şi structură baze de date • Eliminare eventuale conflicte de replicare • Verificare şi reconstruire indecşi baze de date (unde e cazul) • Monitorizare parametrii de funcționare ai aplicațiilor • Identificare erori de funcționare (unde e cazul) • Analiză – izolare defect şi determinare impact (unde e cazul) • actualizări ale programului aplicativ ca urmare a modificărilor legislative sau versiune browser 4.2.3 Permanentă =asistență și suport tehnic help-desk 4.2.3.1 Utilizare • Suport on-line acordat utilizatorilor pentru rezolvarea problemelor de utilizare • Refacere inregistrari operate eronat (unde e cazul) • Indicații de utilizare pentru exploatare corectă (la cerere) 4.2.3.2 Administrare • Corectare erori de configurare (unde e cazul) • Actualizări de organigramă/persoane/drepturi/configuraţii (la cerere) •

Număr anunț
DA25492742
Autoritate contractantă
Orasul Cugir (CUI 5146873)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
72610000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.440 RON
Valoare atribuită
7.440 RON
Data publicării
16.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.440 RON

din 7.440 RON estimat