Atribuită Cumpărare directă

- Realizarea si programarea unei interfete grafice pentru promovarea si diseminarea informatiilor privind activitatea Societatii/Organizatiei - Pe prima pagina a site-ului vor fi afisate informatii referitoare la identitatea autoritatii/sociatatii, legislatie, transparenta, activitate curenta, date de contact, un camp de cautare in site, un modul de inregistrare sau autentificare, cu user si parola - Structurarea informatiei prin realizarea de module; - Implementarea unei baze de date cu format unitar; - Securizarea site-ului si a accesului utilizatorilor; - Site flexibil, simplu de modificat si configurabil in timp; - Site-ul ofera un design modern, placut, ergonomic, functional, si simplu de utilizat la nivelul interfetei cu utilizatorul; - Interfata proiectata astfel incat sa fie utilizata optim la o rezolutie de minimum 1024 * 768 pixeli; - Site-ul va fi utilizat cu precadere folosind mouse-ul (navigare, selectare meniuri, manipulare controale etc.) si tastatura (introducere date) - Paginile site-ului vor avea o structura asemanatoare de continut, fapt care va facilita navigarea, vizualizarea informatiilor si gestionarea acestora intr-o maniera simpla si eficienta - Toate functionalitatile site-ului o sa fie accesibile printr-un browser web. Tehnologiile folosite in dezvoltare trebuie sa fie deschise si neproprietare - Baza de date a site-ului lasa posibilitatea de a fi integrata cu alte sisteme info

Număr anunț
DA25493082
Autoritate contractantă
INFRASTRUCTURA S5 (CUI 42049115)
Furnizor / câștigător
PROMPT SERV COMPUTER SRL (CUI 15234786)
Cod CPV
72413000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.400 RON
Valoare atribuită
3.400 RON
Data publicării
16.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.400 RON

din 3.400 RON estimat