Atribuită Cumpărare directă

Termometru Berrcom cu infrarosu, masurare fara contact pentru uz uman - Termometru infrared • Măsurarea temperaturii corpului uman de la o distanță de 3-5 cm de frunte • Memorarea ultimelor 32 de măsurări (grade Celsius sau Fahrenheit) • Oprire automată (după 30 secunde) pentru conservarea energiei • Ecran LCD luminat cu 3 culori Atasat fisa tehnica. http://www.smartchoice.ro/smartdrupal/termometru-infrarosu Livrare incepand din data de 20.04.2020 Pentru consultare stoc si precomanda la telefon 0721876326 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA-DISP.TBC

Număr anunț
DA25464570
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Lipova (CUI 3518806)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270 RON
Valoare atribuită
270 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270 RON

din 270 RON estimat