Atribuită
Cumpărare directă
RACORD SCURGERE-1BUC,CALOROFER 600X600-1BUC,ROBINET CALORIFER 1/2-1BUCCONECTOR PPR 20X1/2-2BUC,COT PPR 20X1/2-1BUC,BATERIE LAVOAR ROZETE-1BUC,CLESTE TEAVA-1BUC,RACORD 50-2BUC,COT 57 1/2 INOX-2BUC,NIPLU CROMAT1/2-4BUC,PRELUNGITOR 1/2-50-2BUC,FUIOR CALTI-1BUC,RACORD 1 1/4-1BUC,BATERIE AR-2BUC,RAMIFICATIE 9940X90-1BUC,RACORD SCURGERE 1 1/4-1BUC,ROBINET D.S 1/2-2BUC,NIPLU 1/2-2BUC,ROBINET TRECERE 1/2-1BUC,GARNITURA 1/2-4BUC,BRATARA TEAVA-2BUC,BATERIE LEBADA-1BUC,ROBINET BILA-2BUC,NIPLU ZN-8BUC,TEU ZN 1-1BUC,COT ZN 1-4BUC,SORB BZ 1-1BUC,TEAVA PE 32-30BUC,COT PE 32 D-6BUC,MUFA PE 32D-6BUC,CONECTOR PE 32X1-7BUC,TEU PE32X1-1BUC,TEAVA PVC160X4M-5BUC,COT PVC 160X90-2BUC,REDUCTIE PVC 160X110-1BUC. PRET-1448.14 RON
- Număr anunț
- DA25482317
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE POROSCHIA (CUI 4568438)
- Furnizor / câștigător
- CASA SRL (CUI 10121654)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.448,14 RON
- Valoare atribuită
- 1.448,14 RON
- Data publicării
- 15.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.