Atribuită Cumpărare directă

PACHET DIVERS TONER CARTRIGET PCD 320 B 1 CARTUS LBP2900 B 1 CARTUS CANON CRG051 B 1 MICROFON WMS40 SET DE 2 BUC SET 1 PRELUNGITOR 3M/5 B 1 CABU AUDIO JACK B 2 prestari servicii informatice cf deviz anexat B 1

Număr anunț
DA25480872
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VALCAU DE JOS (CUI 21702458)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI 11867882)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.262 RON
Valoare atribuită
5.262 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.262 RON

din 5.262 RON estimat