Atribuită Cumpărare directă

CUTTERE, SPIRE,COPERTI,PLICURI

Număr anunț
DA25493422
Autoritate contractantă
COMUNA OSTROV (PRIMARIA OSTROV JUD. TULCEA) (CUI 4794079)
Furnizor / câștigător
CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI 3429369)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
328,60 RON
Valoare atribuită
328,60 RON
Data publicării
18.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

328,60 RON

din 328,60 RON estimat