Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii de asigurare RCA , CASCO pentru Suzuki Vitara HR 01 SHL . Cheltuieli de functionare GAL pentru implementarea submasurii 19.4, contract subsecvent nr.2

Număr anunț
DA25492872
Autoritate contractantă
ASOCIATIA GRUPUL DE ACTIUNE LOCALA SOVIDEK – HEGYALJA HELYI AKCIOCSOPORT EGYESULET (CUI 29010460)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.835,02 RON
Valoare atribuită
3.835,02 RON
Data publicării
16.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.835,02 RON

din 3.835,02 RON estimat