Atribuită Cumpărare directă

OFERTA PENTRU CANTITATI MAI MARI DE 500 KG Produsul se prezinta sub forma de pulbere de culoare alb-cenusiu deschis sau alb-galbui, cu continut in clor activ min. 24%, ambalat in saci din polietilena si polipropilena de 25 de kg,. Utilizari ca agent de dezodorizare si dezinfectie in igiena publica ca decolorant in industria celulozei si hartiei ,pentru actiuni de dezinfectare a apei potabile in statiile de tratare. Clorura de var se utilizeaza pentru: albine, decolorare, sterilizare, dezinfectare si igiena mediului. . Termenul de valabilitate al produsului este de 12 luni de la data fabricatiei. Pe durata termenului de valabilitate se admite o scadere a continutului in clor activ, de maxim 5 %. mai putin DETINE AVIZ PENTRU BIOCIDE

Număr anunț
DA25452207
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Furnizor / câștigător
INSECO SRL (CUI 1487193)
Cod CPV
24312120-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.107 RON
Valoare atribuită
1.107 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.107 RON

din 1.107 RON estimat