Atribuită
Cumpărare directă
Hartie igienica alba, Perfex cotton like, 3str, 10buc/pachet Rola 30 1.16 Rola industriala extra 2 kg Rola 3 21 Jd cif detergent pentru baie 0,75L 7518676 Buc 4 10.4 Jd cif geamuri si suprafete 0,75L Buc 3 9.9 Jd cif mobila 0,75L G11103 Buc 5 19.8 Jd domestos profesional 5L pin fresh Bidon 2 37 Spira inox Zorex MAXI Buc 5 1.4 Detartrant Nufar 800ml Buc 3 6.5 Jd cif pentru vase manual profesional 5L Bidon 1 37 Manusi cauciucate Newmark M Pereche 10 2.2 Manusi menaj cauciucate XL Pereche 10 2.2 Dezinfectant maini Soft Care Des E Spray 5L Bidon 3 218,50
- Număr anunț
- DA25455992
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA LUPULUI (CUI 16384625)
- Furnizor / câștigător
- CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.105,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.105,10 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.