Atribuită Cumpărare directă

Compresor aer profesional Stanley D210, 2 CP, 50 l capacitate rezervor, 8 bar presiune lucru, 222 l/min debit aer

Număr anunț
DA25479131
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA MACRISULUI (CONSILIUL LOCAL VALEA MACRISULUI) (CUI 4428000)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
16160000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,23 RON
Valoare atribuită
588,23 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,23 RON

din 588,23 RON estimat