Atribuită
Cumpărare directă
Toner original imprimanta Konica Minolta: - set cartușe toner pentru imprimanta Konica Minolta C308 = 4 seturi - cartuș toner negru pentru imprimanta Konica Minolta C308 = 12 buc - set cartușe toner pentru imprimanta Konica Minolta C227 = 1 seturi/ 3 buc (1 buc - yellow, 1 buc - cyan, 1 buc - magenta)
- Număr anunț
- DA25463278
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.874,09 RON
- Valoare atribuită
- 5.874,09 RON
- Data publicării
- 10.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.