Atribuită Cumpărare directă

Dispenser prosoape pliate ZZ, alb Vialli. Utilizare manuala, material plastic, capacitate: 500 prosoape pliate, montare pe perete. Dimensiuni: L=270mm, l=270mm, h=110mm.Caracteristici cheie= Sistem antifurt, cheita.

Număr anunț
DA25452572
Autoritate contractantă
Colegiul National Mihai Eminescu Botosani (CUI 3585570)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
491,58 RON
Valoare atribuită
491,58 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

491,58 RON

din 491,58 RON estimat