Atribuită Cumpărare directă

Sistem de purificare apa MILLIQ IQ 7005 cu rezervor de 50L: Hardware sistem MilliQ IQ 7005; cablu de alimentare, manual de utilizare si ghid rapid; capac rezervor cu unitate de sanitizare automata; puncte de prelevare apa pura si ultrapura; conector sistem-rezervor-sistem POD; tablete sanitizare; kit cartuse pretratare si tratare, filtru rezervor; filtru final Millipak, filtru final Biopak, kit de instalare; servicii de instalare, punere in functiune si instruire.

Număr anunț
DA25472762
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
42912330-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53.663,90 RON
Valoare atribuită
53.663,90 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53.663,90 RON

din 53.663,90 RON estimat