Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul Tarii Oasului doreste sa achizitioneze urmatoare articole de mobilier 1 Dulap magazie 1000/1100/940 buc 2 899 1798 2 Biblioraft3400x2500/400 buc 1 1934.46 1934.46 3 Masa birou 1400/800/750cu raft buc 1 600 600 4 Raft 700/350/400 buc 1 200 200 5 Masa birou 1200/600/750 cu 4 sertare buc 1 700 700 6 Dulap cu 4 sertare 750/400/400 buc 1 350 350 7 Suport tv suspendat 600/600/250 buc 1 300 300
- Număr anunț
- DA25459357
- Autoritate contractantă
- Muzeul Tarii Oasului (CUI 4626024)
- Furnizor / câștigător
- BASIC POINT SRL (CUI 28088054)
- Cod CPV
- 39516000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.882 RON
- Valoare atribuită
- 5.882 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.