Atribuită
Cumpărare directă
Detartrant 750 ml- 1l - 6 BUC; Cif crema 500ml - 6 BUC; Detergent 400g - 500g - 33 BUC; Domestos 750ml - 18 BUC; Fairy 0.8-0.9l - 10 BUC; Hartie igienica - rola mica -30 BUC; Matura din PVC cu coada din lemn - 6 BUC; Mop bumbac (rezerva) 220g - 3 BUC; Perie PVC MD4 cu coada din lemn - 10 BUC; Pronto pentru parchet 0.75-1l -5 BUC; Pronto spray pentru mobila 300/400ml - 6 BUC; Solutie curatat geamuri cu pulverizator - 10 BUC; Solutie curatat rugina-piatra 500ml - 5 BUC; Solutie curatat vasul WC 750ml - 7 BUC; Solutie pentru pardoseli 1l - Mr Proper - 19 BUC; Sapun wc cu suport - 15 BUC; Sapun lichid ambalat la 1L - 63 BUC.
- Număr anunț
- DA25541241
- Autoritate contractantă
- Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
- Furnizor / câștigător
- TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.361,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.361,70 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.