Atribuită Cumpărare directă

AC achizitioneaza pachet produse alimentare (orez 1kg, ton maruntit 160g, faina 1kg, malai 1kg, zahar 1kg, ulei 1l, pate porc 200g, carne porc 300g, zacusca 314ml, rosii tocate 400g, suc 2l): 50 buc x 36.22 lei si pachet produse de igiena (detergent pardoseala, domestos, axion vase, sapun solid teo, dero ozon, servetele umede, hartie igienica, sacosa): 50 buc x 29.26 lei, in vederea acordarii unui sprijin material persoanelor aflate in nevoie sociala cnf HCL nr. 32 din 08.04.2020

Număr anunț
DA25560795
Autoritate contractantă
ORASUL ODOBESTI (CONSILIUL LOCAL al ORASULUI ODOBESTI) (CUI 4297827)
Furnizor / câștigător
PACO PROD SERV SRL (CUI 8017008)
Cod CPV
98341110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.274 RON
Valoare atribuită
3.274 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.274 RON

din 3.274 RON estimat