Atribuită Cumpărare directă

9 posturi TV: abonament lunar 87,4 lei fara TVA Total contract pana la 31.12.2020: 699,2 lei fara TVA cu posibilitate de prelungire pentru perioada 01.01.2021 – 30.04.2021 la un tarif total de 349,6 lei fara TVA

Număr anunț
DA25512045
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Timis (CUI 13612095)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
92232000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
699,20 RON
Valoare atribuită
699,20 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

699,20 RON

din 699,20 RON estimat