Atribuită
Cumpărare directă
Consiliul Județean Vâlcea achiziționează, pentru Inspectoratul pentru Situații de Urgență „General Magheru” al Județului Vâlcea, espressor automat cu următoarele caracteristici: - tip: automat - tip alimentare: cafea măcinată, cafea boabe - tip băutură: cafea, espresso, cappuccino, caffe late - sistem spumare lapte: automat - număr produse preparate: 4 - număr duze cafea: 2 - tip display: LDC - funcții: oprire automată, timer, avertizare sonoră, curățare automată, sistem economisire energie electrică, sistem decalcifiere, setare temperatură, setare cantitate cafea, setare grad măcinare, râșniță - culoare: argintiu - putere: 1450 W - presiune pompă: 15 bar - capacitate rezervor apă: 1,8 litri - capacitate compartiment cafea: 250 g.
- Număr anunț
- DA25556518
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 39711310-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.016,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.016,80 RON
- Data publicării
- 04.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.