Atribuită Cumpărare directă

Manusi unica folosinta nitril 100buc/cutie 1 cutie cu marime M si 1 cutie de marime L

Număr anunț
DA25562337
Autoritate contractantă
LICEUL "MARIN PREDA" Odorheiu Secuiesc (CUI 4367590)
Furnizor / câștigător
ORION SERVICES & CONSULTING SRL (CUI 19924495)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,08 RON
Valoare atribuită
210,08 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,08 RON

din 210,08 RON estimat