Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curatenie pentru spatiile AJOFM din Bistrita, Beclean si Nasaud pentru perioada 01.05.2020-31.08.2020 cu posibilitate de prelungire

Număr anunț
DA25528944
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BISTRITA-NASAUD (CUI 11364864)
Furnizor / câștigător
PUBLIX SRL (CUI 18007214)
Cod CPV
90910000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.800 RON
Valoare atribuită
16.800 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.800 RON

din 16.800 RON estimat