Atribuită Cumpărare directă

UltraBook ASUS ZenBook Pro Duo 15 UX581GV-SO2002R 1 TB SSD

Număr anunț
DA25497938
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.880 RON
Valoare atribuită
9.880 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
22.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.880 RON

din 9.880 RON estimat