Atribuită Cumpărare directă

Piese R16215FA

Număr anunț
DA25517694
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01710 (CUI 5033661)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.705 RON
Valoare atribuită
2.705 RON
Data publicării
25.04.2020 00:00
Data finalizării
26.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.705 RON

din 2.705 RON estimat