Atribuită
Cumpărare directă
Oferta contine urmatoarele repere: 1,BAT. SB-03 BUC TL,Buc,1. pret=83.19 2,ROB COLTAR 1/2-1/2 SCHELL COMFORT,Buc,2. pret=12.52 3,SIFON LAV. + VENTIL CU DOP,Buc,1. pret=8.82 4,NIPLU BRONZ REDUS 1/2-3/8INCH,Buc,2. pret=2.77, Valoare 122.61 faratva, tva 23.29lei
- Număr anunț
- DA25499955
- Autoritate contractantă
- RATBV S.A. (CUI 1102556)
- Furnizor / câștigător
- INSTALATII TRUST SA (CUI 1104689)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 122,61 RON
- Valoare atribuită
- 122,61 RON
- Data publicării
- 22.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.