Atribuită Cumpărare directă

Fuser superior cu suport Ricoh Aficio MP2501

Număr anunț
DA25511698
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA SATU MARE (CUI 21300167)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI 7559248)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
838,65 RON
Valoare atribuită
838,65 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

838,65 RON

din 838,65 RON estimat