Atribuită Cumpărare directă

concor 5mg 60tb/1.00 bisotens 5mg 60tb/0.90 prestarium 5mg 60tb/1.60 metoprolol 50mg 60tb/0.80 metoprolol 25mg 60tb/0.80 noliprel 2.5mg 30tb/2.00 concor 2.5mg 30tb/0.90 captopril 50mg 60tb/0.60 leridip 10mg 90tb/1.00 diurex 50mg 30tb/2.18 noliterax 10mg 60tb/2.07 ramipril 5mg 90tb/1.00 nebilet 5mg 60tb/1.00 detralex 120tb/1.50 co-prenessa 4/1.25 90tb/1.50 betaloczok 50mg 120tb/1.00 auronal 10mg 60tb/1.60 tertensif 90tb/1.00 nitromint 240tb/0.80 atacand 8 45tb/1.80 ramipril 10 mg 60tb/1.00 norvasc 5mg 120tb/1.20 sermion 240tb/2.31 atoris 10mg 90tb/1.20 atoris 20mg 90tb/0.80 rosucard 10mg 150tb/1.20 atoris 40mg 60tb/1.20 norvasc 10mg 30tb/1.00 oxiflux 180tb/0.90

Număr anunț
DA25498904
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
Cod CPV
33622000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.135 RON
Valoare atribuită
3.135 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.135 RON

din 3.135 RON estimat