Atribuită Cumpărare directă

Extindere sistem SCADA pentru controlul remote al echipamentelor din laborator

Număr anunț
DA25511598
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
CONECT INSTAL SERVICE S.R.L. (CUI 27512916)
Cod CPV
42961200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.299 RON
Valoare atribuită
21.299 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.299 RON

din 21.299 RON estimat