Atribuită Cumpărare directă

Interventiile de mentenanta si service : 1 interventie mentenanta generala pentru toate echipamentele. 1 interventie mentenanta lunara punctual la cerere pe echipament dar nu mai mult de 10 echipamente. Oferta este valabila pentru 90 echipamente si accesorii. C.O. Nr. ADV1141967 17.04.2020

Număr anunț
DA25534511
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA CONSTANTA (CUI 4301073)
Furnizor / câștigător
MS CUSTOMIZED SYSTEMS S.R.L. (CUI 33206164)
Cod CPV
71356200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.000 RON
Valoare atribuită
32.000 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.000 RON

din 32.000 RON estimat