Atribuită Cumpărare directă

SURFANIOS, BICLOSOL

Număr anunț
DA25502424
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLATINA (CUI 4394927)
Furnizor / câștigător
SANTOMED IMPEX SRL (CUI 25115790)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.980 RON
Valoare atribuită
10.980 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.980 RON

din 10.980 RON estimat