Atribuită Cumpărare directă

SERVICII MENTENANTA LUNARA SISTEM DETECTIE, SEMNALIZARE INCENDIU CF.ANUNT ADV 1141728, 498,00 LEI fara TVA /LUNA X 8 LUNI = 3.984,00 LEI fara TVA. Se va incheia un contract de prestari servicii, respectiv din 01.05.2020 pana la 31.12.2020, cu posibilitate de prelungire prin act aditional pana la 30.04.2021, astfel cum este prevazut in caietul de sarcini.

Număr anunț
DA25508603
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
Furnizor / câștigător
HELION SECURITY SRL (CUI 26471400)
Cod CPV
50610000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.984 RON
Valoare atribuită
3.984 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.984 RON

din 3.984 RON estimat