Atribuită Cumpărare directă

Servicii de actualizare program legislativ Lege 5 prestate in baza unui contract, respectand specificatiile tehnice atasate, care vor fi anexa la contract. Contractul se va incheia pentru perioada 01.05.2020 - 31.12.2020, cu posibilitate de prelungire cu 4 luni in anul 2021 in conditiile existentei necesitatii acestor servicii si a resurselor bugetare aferente. Achizitorul va realiza recepţia cantitativa şi calitativă a serviciilor prin întocmirea unui proces verbal de recepţie.

Număr anunț
DA25501407
Autoritate contractantă
Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
72540000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.880 RON
Valoare atribuită
2.880 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.880 RON

din 2.880 RON estimat