Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta : DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA A MUNICIPIULUI BUCURESTI– CUI 37563127 2) Tip asigurare : Servicii de asigurarea autovehiculelor CASCO B83BWG 3) Date despre asigurare : CASCO 4) Prima de asigurare : 610.13 LEI 5) Perioada de valabilitate : 12 luni 6) Modalitate de plata: INTEGRAL
- Număr anunț
- DA25504997
- Autoritate contractantă
- Directia pentru Agricultura a Municipiului Bucuresti (CUI 37563127)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 610,13 RON
- Valoare atribuită
- 610,13 RON
- Data publicării
- 22.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.