Atribuită Cumpărare directă

Acumulator stationar Ultracell 12V 9Ah F2/T2, garantie 12 luni.

Număr anunț
DA25505458
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
Furnizor / câștigător
SMD PLUS TECHNOLOGY SRL (CUI 32347157)
Cod CPV
31440000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.767 RON
Valoare atribuită
1.767 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.767 RON

din 1.767 RON estimat