Atribuită Cumpărare directă

Superdegresant MEGLIO,deterg. cu putere mare de de degresare.Curata rapidaragazul,plita, cuptorul,filtrul hotei,vase metalice,vase sticla utilizate in cuptor,suprafete melaminate sau plastic,podele si pereti din ceramica.Contine IFN 5%,subst.tensioactive,fosfat,parfum,colorant.Amb. recip.750ml.prod. ABA ITALIA HIPOCLORIT DE SODIU cu concentratie de 5-15%,clor activ ,lichid culoare usor galbaie,,cu miros caracteristic,solubil in apa,,stabilchimic in conditii normale de temperatura si presine.necesita precautii la folosire ,ambalat in bidoane de 1LITRU FOLOSIT LA INALBIRE SI IGIENIZARE. PROSODUSUL ESTE INSOTIT DE FISA TEHNICA DE SECURITATE

Număr anunț
DA25504483
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
OVISO MARKETING SRL (CUI 5197079)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
407,73 RON
Valoare atribuită
407,73 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

407,73 RON

din 407,73 RON estimat