Atribuită Cumpărare directă

Servicii lunare de supraveghere si verificare din domeniul ISCIR -servicii RSVTI cu putere instalata mai mare de 50 kw Serviciile constau in : -evidenta utilajelor autorizate ISCIR. -instiintarea/notificarea inspectori ISCIR in vederea asistarii verificarii tehnice periodice si intocmire documentatie tehnica. -participarea la verificarile tehnice periodice la scadenta ISCIR. -inregistrarea la ISCIR Teritorial a echipamentelor. -examinarea si reexaminarea in vederea reautorizarii lucratorilor autorizati ISCIR. Pretul este 202 lei/ luna /punct termic.Ofertantul sa fie Autorizat ISCIR.

Număr anunț
DA25509479
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Administrare a Domeniului Public si Privat Zimnicea (CUI 38547979)
Furnizor / câștigător
TERMO INSTAL POWER S.R.L. (CUI 26492110)
Cod CPV
71630000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.616 RON
Valoare atribuită
1.616 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.616 RON

din 1.616 RON estimat