Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza următoarele produse conform referatului de necesitate nr. 2544/24.04.2020: Hartie xerox - 20 buc; Legitimație salariat: 10 buc

Număr anunț
DA25516627
Autoritate contractantă
COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
Furnizor / câștigător
DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI 3867881)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319,40 RON
Valoare atribuită
319,40 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319,40 RON

din 319,40 RON estimat