Atribuită
Cumpărare directă
Întocmirea Raportului anual cu rezultatele lucrărilor de exploatare experimentală cu valorificare; Predarea Raportului anual cu rezultatele lucrărilor de exploatare experimentală cu valorificare; la C.I.T Miercurea Ciuc, pentru obținerea notei de constatare; Predarea Raportului anual cu rezultatele lucrărilor de exploatare și a Notei de constatare, la A.N.R.N. București; Întocmirea Programului de lucrări de exploatare experimentală cu valorificare, pentru obținerea avizului A.N.R.M. Predarea Programului de exploatare experimentală la A.N.R.M. București, pentru aprobare,
- Număr anunț
- DA25532235
- Autoritate contractantă
- COMUNA REMETEA (CUI 4367655)
- Furnizor / câștigător
- MURVAQUA-MARKETING S.R.L. (CUI 39859642)
- Cod CPV
- 71330000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.950 RON
- Valoare atribuită
- 2.950 RON
- Data publicării
- 28.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.