Atribuită Cumpărare directă

Sticlarie de laborator conform cerinte din anunt ADV1141032/13.04.2020 si Formular de oferta nr. 1781/13.04.2020

Număr anunț
DA25516176
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI 22224874)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
693,47 RON
Valoare atribuită
693,47 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

693,47 RON

din 693,47 RON estimat