Atribuită Cumpărare directă

Canon i-SENSYS MF449x A4 Mono Multifunction Laser Printer Multifunctional laser mono Canon MF449X, dimensiune A4 (Printare, Copiere, Scanare,Fax), viteza 38ppm, duplex, rezolutie max 600x600dpi, memorie 1GB RAM, alimentare hartie 250 coli, limbaj de printare UFRII, PCL 5c, PCL6, Adobe® PostScript, imprimare de pe USB , Google Cloud Print Ready Impriamre securizata, imprimare coduri de bare, copiere 38 ppm, pana la 999 copii, marire-micsorare 25-400%, scanare color rezolutie optica 600X600 dpi, enhanced 9600 X 9600 dpi, scanare catre e- mail, PC, USB, retea, cloud, viteza modem fax 33.6Kbps, memorie fax 512 pagini,ADF 50 coli, volum de printare max 80000 pagini/luna, ecran LCD tactil 12.7cm, interfata: USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE- TX/1000Base-T, Wireless 802.11b/g/n, Wireless Direct Connection Google Cloud Print, Apple Air Print, consumabil: CRG057 (3100 pagini), CRG057H (10000 pagini), optional: caseta suplimentara de alimentare cu 500 coli AH1.

Număr anunț
DA25514322
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU EVIDENTA PERSOANELOR A MUNICIPIULUI PITESTI (CUI 17577039)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.680 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.680 RON estimat