Atribuită
Cumpărare directă
Cantitate Toner neoriginal HP CF244A negru 1000pag CERTO buc 3 Gel dezinfectant pentru maini 5L, antibacterian, Dr. Stephan Aseptic bidon 1 Termometru fara contact, digital, cu infrarosu, pentru frunte si obiecte, Netum, ET-900 buc 1 Masca unica folosinta 3 straturi, 50buc/cut cut 4 Manusi din latex, pudrate, 100buc/set, marimea M cut 4 Manusi menaj economice, marimea M (R-0752) per 10
- Număr anunț
- DA25547646
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SILISTEA (CUI 29466891)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.678,99 RON
- Valoare atribuită
- 1.678,99 RON
- Data publicării
- 30.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.