Atribuită Cumpărare directă

100 x Container arhivare 5 bibliorafturi, cu capac detasabil 2 x Cutie arhivare 60 CD/DVD-uri, 1 x Geanta pilot, imitatie piele, MONOLITH

Număr anunț
DA25517417
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01760 Sebes (CUI 4563325)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.420,08 RON
Valoare atribuită
1.420,08 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.420,08 RON

din 1.420,08 RON estimat