Atribuită
Cumpărare directă
Servicii artistice realizare elemente decorative de tip picturi murale pentru obiectivul Piata Agroalimentara Piata Berceni-Sudului, care vor asigura o imagine arhitecturala imbunatatita, integrarea in ansamblul obiectivului, iar aspectul pietei se va imbunatatii vizibil. Elementele decorative de tip picturi murale vor acoperi o suprafata de aprox. 172 mp.
- Număr anunț
- DA25511608
- Autoritate contractantă
- SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI 4316422)
- Furnizor / câștigător
- ALTAX SRL (CUI 12889617)
- Cod CPV
- 92312000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.899,20 RON
- Valoare atribuită
- 41.899,20 RON
- Data publicării
- 23.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.