Atribuită Cumpărare directă

ALBUNORM 250G/L SOL PERF X 50ML (ALBUMINA UMANA)(20buc X 165.38=3307.60) PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25505422
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.307,60 RON
Valoare atribuită
3.307,60 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.307,60 RON

din 3.307,60 RON estimat