Atribuită Cumpărare directă

AFIR isi desfasoara activitatea in cadrul a 2 sedii centrale in Bucuresti, 8 centre regionale - Iasi, Constanta, Targoviste, Craiova, Timisoara, Satu Mare, Alba, Bucuresti si 41 de oficii judetene in orase resedinta de judet. Agentia dispune de un numar de aproximativ 1800 de persoane. AFIR a obtinut in Iunie 2014 certificarea Sistemului de Management al Securitatii Informatiei conform cerintelor ISO/IEC 27001:2013 iar in Iunie 2017 s-a obtinut recertificarea pe acest standard pentru domeniul "Management of financing projects, the coordination and the control of payments towards the beneficiaries. Statement of Applicability - SoA 20150320/03.2015". In conditiile in care perioada de valabilitate a unui certificat ISO este de 3 ani, certificatul actual avand valabilitate pana la data de 11.06.2020, in vederea mentinerii continuitatii, se impune efectuarea auditului de recertificare anterior expirarii actualului certificat.

Număr anunț
DA25505871
Autoritate contractantă
Agentia pentru Finantarea Investitiilor Rurale (CUI 13533790)
Furnizor / câștigător
LLOYD'S REGISTER (ROMANIA) SRL (CUI 14560490)
Cod CPV
79132000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.750 RON
Valoare atribuită
24.750 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.750 RON

din 24.750 RON estimat