Atribuită Cumpărare directă

Inlocuit: filtru ulei, filtru aer, filtru polen, castrol magnatec c3 5w40, bieleta antiruliu + manopera service

Număr anunț
DA25511903
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL OLT (CUI 4394854)
Furnizor / câștigător
ALFA EVONIK TEAM SRL (CUI 34897858)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404,20 RON
Valoare atribuită
404,20 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

404,20 RON

din 404,20 RON estimat