Atribuită
Cumpărare directă
1502.1 - Folie de aluminiu ROTH Rotilabo, 150 m * 44 cm Rola de aluminiu in cutie cu margini zimtate pentru a putea utiliza cu usurinta folia. Este ideala pentru acoperire, ambalare sau izolare. Aprobata pentru industria alimentara. Producator ROTH Cantitate o bucata Material Aluminiu Dimensiuni (L*l) 150 m * 44 cm Grosime 18 µm Cod produs 1502.1
- Număr anunț
- DA25527141
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 269,66 RON
- Valoare atribuită
- 269,66 RON
- Data publicării
- 28.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.